شکوه فرزانگی (جشن نامه دکتر جلال جلال شکوهی) به زودی منتشر می شود
شنبه ۱۴ فروردین ۹۵ ساعت ۱۴:۵۴
0 نظر
شکوهی ها
شکوه فرزانگی (جشن نامه دکتر جلال جلال شکوهی) به زودی منتشر می شود

به پاس زحمات دانشمند فرزانه، جناب آقای دکتر جلال جلال شکوهی، جشن نامه ای با عنوان شکوه فرزانگی، به زودی از سوی بنیاد شکوهی در 1000 صفحه مشتمل بر زندگی نامه، خدمات علمی و فرهنگی و آلبوم تصاویر زندگی شخصی و علمی ایشان، با 15 مقاله اهدایی به ایشان در حوزه تراثیات و برخی رسایل تصحیحی، و... منتشر خواهد شد.

این کتاب به عنوان آینه تمام نمای زندگی این دانشمند فرزانه خواهد بود که به عنوان یکی از حامیان مهم خصوصی در حوزه متون امروز فعالیت دارند و خدمات بی نظیری را به عنوان یک شخص خیّر به فرهنگ ایرانی و اسلامی ارائه نموده اند.

 

مختصری در باب ایشان:

دکتر جلال جلال شكوهي (از خاندان اهلی شیرازی و میرزا مهدی شکوهی) از شعرای معروف ایرانی.

دكتري پزشكي ، راديولوژيست باليني ، راديولوژي اينترونشن ، راديولوژي با تمايلات سر و گردن ، نوروراديولوژي ، راديولوژي در آركئولوژي و دست سازهاي بشر در هنر و موزه ها.

متولد: ششم آبان ماه 1329 در شهرستان مياندوآب ، آذربايجان غربي ، ايران.

رزيدنت راديولوژي و داراي بورد تخصصي راديولوژي از دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي با تز ممتاز آنژيوگرافي مجروحين جنگي

دوره هاي آموزشي راديولوژي پيشرفته در CT  ، اولتراساند ،  MRI  و اينترونشن از دانشگاههاي آلمان در 1988و 1992و 1993 

پزشک نمونه، بازنشسته از عضو علمي بيمارستان چمران وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح "22 سال" و با سابقه همكاري با دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي تهران "11 سال"بيمارستان لقمان حكيم ، دانشگاه علوم پزشكي آزاد 5 سال "مديرگروه" و ....

موسس و بنیانگذار موسسه فرهنگی بنیاد شکوهی با هدف انتشار متون (نسخ خطی) و آثار مرتبط با آن (یکی از فعالترین مراکز خصوصی در حوزه نشر متون) و...

روابط عمومی