اهدای 1000 جلد کتاب به مرکز تحقیقات طب از سوی دکتر جلال شکوهی
شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۵۱
1 نظر
اخبار
اهدای 1000 جلد کتاب به مرکز تحقیقات طب از سوی دکتر جلال شکوهی

به توفیق خداوند کریم، در مورخ 11 / 12 / 1394 تعداد 1000 جلد کتاب در حوزه متون و تاریخ پزشکی و بخشی از کتب فرهنگی و دینی از سوی طبیب دانشمند و فرهنگ دوست، ریاست محترم بنیاد شکوهی، جناب استاد دکتر جلال جلال شکوهی به مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب که هم اکنون با ریاست جناب آقای دکتر محمدمهدی اصفهانی، به رسم هدیه اهدا شد.

در این جلسه که با حضور دکتر جلال شکوهی در مرکز تحقیقات انجام شد، ضمن بازدید استاد دکتر جلال شکوهی از مرکز، به دست مبارکشان چند جلد از کتاب را نیز ممهور به مهر اهدایی که از سوی مرکز تهیه شده بود، فرمودند.

در این جلسه یک ساعته، گزارشی اجمالی توسط دکتر اصفهانی درباره مرکز و تحقیقات انجام شده و کتب چاپی آن ارائه گردید و سپس بازدیدی از کتابخانه و انباری که کتب اهدایی امانی در آن نگهداری می شد، توسط دکتر جلال شکوهی (بنیانگذار بنیاد شکوهی) و دکتر یوسف بیگ باباپور (مدیر عامل) انجام شد.

در آخر یک لوح یادبود از طرف مرکز به رسم هدیه و پاسداشت، به همراه تقدیرنامه ای رسمی، به جناب دکتر شکوهی اهدا گردید.

ارزش ریالی کتابهای اهدایی، به میزان 14 میلیون تومان و به تعداد 1000 جلد بود که جهت تأمین منابع مورد درخواست مرکز، و صرفاً به عنوان یک امر خیز و باقیات صالحات از سوی جناب دکتر جلال شکوهی مبادرت ورزیده شد و این بار نیز جناب ایشان در راه فرهنگ دوستی کشور عزیزمان همچون پیش، سنگ تمام گذاشتند تا چنین کار عام المنفعه ای انجام پذیرفت. اجرشان با خداوند متعال باد!

گزارش تصویری

روابط عمومی